Sıhhi Tesisat

Su tesisatı, yıllardır sektörün nabzını yoklamakta ve oluşan arızaların giderilmesi için en faydalı, en hızlı ve cebinize en uygun çözümler üretmektedir.

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve birikimle oluşan tüm arızaları son teknoloji kullanarak gidermektedir. Buna ek olarak bilgi birikim ve tecrübe olarak olgunlaşmış teknik kadromuz alanında en iyilerindendir. Hiçbir yeri kırıp dökmeden onarımları tamamlamaktadır.

Diyelim ki lavobonuz tıkandı! Hemen kendi yöntemleriizi kullanarak kimyasal maddeler ile tıkanıklığı açmaya çalıştınız! İşte bu, çözüme ulaşmak için başvurulan en yanlış yoldur. Çünkü; başvurduğunuz yöntem tıkanıklığı daha da artırabilir. Daha büyük sorunlar ve masraflar çıkarabilir. Bu sebepten ötürü direk bize ulaşarak uzman ekiplerimizin kısa süre içersinde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Biz istediğiniz zaman ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Firmamız bakım ve onarımlarını garantili olarak yapmaktadır. Onarım süresince hiçbir yeri kırıp dökmeden çözüme ulaşmaktayız.